DC12V/24V LED-toruvalgusti
DC12V/24V LED-toruvalgusti
Üksikasjad:
1. Kauakestev valgus ilma UV-kiirguseta.
2. Ärge tuhmuge ega virvendage ning need on 100% taaskasutatavad.
3.Vähem 50% võimsuse vähenemine võrreldes luminofoorlampidega.
Küsi pakkumist
Kirjeldus
Küsi pakkumist
omadus:
Spetsifikatsioon:
Võimsus 10W  12W  16W